پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت بطور محسوسی قابل لمس است. این روند رو به جلو فرصت مناسبی برای شکل‌گیری و پیشرفت کسب‌وکارهای نوپا ایجاد کرده است تا سطح خدمات خود را بیش از پیش افزایش دهند.

یکی از حوزه‌هایی که همواره مورد توجه قرارگرفته است استارت اپ‌های سفارش گیر بوده این استارت اپ‌ها که در راستای موج الکترونیک گام برداشته اند در جهت راحتی و آرامش بیشترمردم فعالیت میکنند . لذا کشور ما با داشتن پشتوانه‌ها و زیرسازهای موجود بستر مناسبی برای فعالیت این گونه نرم افزارهاست.

 

بسته نرم افزاری لیموترش شامل سامانه انلاین و اپلیکیشن هایی میباشد که امکان سفارش آنلاین کاربران و مطلع شدن خدمات دهنده‌ها را فراهم میکند.

لینک لیموترش: اینجا کلیک نمایید.

  •  سامانه تحت وب : در این بخش مواردی مانند معرفی سیستم ، امکان سفارش ، دریافت اپلیکیشن‌ها ، عضویت ، پنلی جهت ورود کاربران خدمات دهندگان و مدیریت خدمات و نیز ورود کاربران اپلیکیشن جهت مدیریت کاربران دعوت شده (زیرمجموعه) و … تعبیه گردیده است.
  •  اپلیکیشن خدمات گیرندگان : در این بخش کاربر عمومی می‌تواند با مشاهده لیست مراکز خدماتی طرف قرارداد و انتخاب آنها نسبت به سفارش دادن اقدام نماید.
  •  اپلیکیشن خدمات دهندگان : وظیفه این اپلیکیشن اطلاع رسانی سفارشات دریافتی و جزییات آنها به ارائه دهندگان خدمات درخواستی و تغییرات لازم مربوط به خدمات دهندگان میباشد.
  • سامانه مدیریت و پشتیبانی : در این سامانه امکاناتی مانند ثبت خدمات دهنده، مدیریت سفارش ها، گزارش کاربران و… فراهم شده است.

برای سفارش این محصول با ما تماس بگیرید.